Karnimda siskinlik hissediyorum hamilelikmidir yoksa regl olamadigim icinmidir?

korunmali iliski yasadiktan sonra adet sokturucu ile adet gordum ben pko hastasi oldugum icin normal adet goremiyorum bu ayda gene gormedim ilac kullanicam ancak suan alt karnimda siskinlik hissediyorum hamilelikmidir yoksa regl olamadigim icinmidir?

Tahlil.com Cevabı : Korunmalı ilişkiden sonra adet söktürücü kullanmanız gebelik riskinizi ortadan kaldırmış. Karnınızdaki şişlik adet görmemenizden kaynaklı olabilir.