Karnımdan ultrasonla görünmedi fakat alttan bakılan ultrasonla küçük kesesi göründü. Anormallik var mı sizce?

merhabalar.ensona det tarihim (başladığı gün)6haziran. 10gün geciktim evde test yaptım pozitif.12 temmuzda beta hcg 888 idi.15 temmuzda ise 1260 çıktı.karnımdan ultasyonla görünmedi fakat alttan bakılan ultrasyonla küçük kesesi göründü.anormallik varmı sizce.

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz yapılmış, muayene olmuşsunuz. Bir anormallik görünmüyor.  Kontrollerinizi yaptırın.