Karnında bir hareketlilik olduğunu söylüyor.

kolay gelsin kız arkadaşımla 2 3 ay önce bir ilişki yaşadık boşalma oldu lakin geri çekilme yöntemiyle oldu kız arkadaşımda bu zamana kadar baş dönmesi yada miğde bulantısı olmadı lakin karnında bi hareketlilik olduğunu söylüyor bazen sizce bu nedir?

Tahlil.com Cevabı : Mide bulantısı, baş dönmesi ve karında hareketlilikten çok adet görüp görmemiş olması önemli. 2-3 aydır adet görmüyorsa gebelik testi yaptırmanızda fayda var.