Kasık ağrıları sebebiyle başvurduğum hastanede kan tahlili yapılmıştır. Tahlil sonuçlarıyla birlikte antibiyotik kullanmaya başladım. Ağrılar geçmeyince ertesi gün aynı tahlil tekrarlandı

Kasık ağrıları sebebiyle başvurduğum hastanede kan tahlili yapılmıştır. Tahlil sonuçlarıyla birlikte antibiyotik kullanmaya başladım. Ağrılar geçmeyince ertesi gün aynı tahlil tekrarlandı ve yüksek değerlerin daha da yükseldiği, düşük değerlerin daha da düştüğünü gördüm. Kanser gibi ciddi problemlerle karşılaşmaktan korkuyorum. Karakter sayısı sığmadığı için iki mesaj halinde atacağım.

Tahlil.com Cevabı : Kasık ağrısının bir çok nedeni olabilir.Ancak kanser en son akla gelen seçeneklerden biridir.Bu tür bir problemde üroloji ve genel cerrahi doktorlarına başvurmanızı öneririz.