Kasık ağrılarımdan doktora gittim 4 cm kis olduğunu söyledi adetime 10 gün var kanamam oldu. ulturasyonda önemli bişe olmadığı söyledi?

merhaba kasık ağrılarımdan doktora gittim 4 cm kis olduğunu söyledi adetime 10 gün var kanamam oldu. ulturasyonda önemli bişe olmadığı söyledi. gebelik var mı diye sordum görülmüyo ama belki yeni olabilir dedi. adetim her ayın 15 i. sizce gebelik varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : 10 günlük bir adet kanaması varsa, bu gebelik olmadığı anlamına gelir.Adet gören birinin hamile olmasından söz edemeyiz.