Kasıklarım ağrıyor çok işiyorum acaba hamile miyim?

Hocam ben ben hebuz bakireyim 10 haziran adet oldum 15 haziran adetim biti.svglm benim vajinami elledi ( ustumde kilot varken) bende onun pen*sini eledim bacagima akti havluyla sildik devam eti. Bi ay sonra sumuk gibi adet oldum ama az. Kasiklarim agiriyo cok isiyorum acaba hamilemiym. Korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz merak etme. Sık idrara çıkma ve kasık ağrısı idrar yolu enfeksiyonu göstergesi olabilir.