Kasım 27 de nisanlımla yuzeysel olarak birlikte olduk

merhaba ben kasım 27 de nisanlımla yuzeysel olarak birlikte olduk. bosalma vajına dısına oldu ama 5 sanıye falan zevk suyuyla temasımdan korktuk. 10 aralıkta regl oldum korkumuz bitti sandım fakat ilk ay adet olunabiliyormuş. test yaptım ocak 7 de idrar testi negatifti. bu ay olmadım risk varmı

Tahlil.com Cevabı : Gecikme olduğunda testi tekrarlamanızı öneririz..