Kayın validemin ve tüm kardeşlerinin tiroid rahatsızlığı var

Merhabalar. Kayın validemin ve tüm kardeşlerinin tiroid rahatsızlığı var. Eşimde 23 yaşında ve 95 kilo. 2 defa Tiroid testi yaptırdık sonuçları normal çıktı. Eşim ultrason istedi ama doktor gerek yok dedi. Sonuçları ; TSH : 3,17 ST3 : 3,15 ST4 0,93 Sizin yorumunuz nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçları normal görünüyor, çok endişeleniyorsanız endokrinoloji uzmanı tarafından muayene olabilirsiniz..