Kemoterapi den sonra kan değerlerim aşağıdadır wbc 2,79, HGB 12,1, PLT 241 NEU 3,74

 Kemoterapi den sonra kan değerlerim aşağıdadır wbc 2,79, HGB 12,1, PLT 241 NEU 3,74 BU DEĞERLER DOĞRULTUSUNDA NE YAPMALIYIM

Tahlil.com Cevabı : Kemoterapi sonrası WBC yani lökosit değerlerinde düşme olması beklenen bir durumdur.Hemen panik olmanızı gerektiren bir durum yok.Bu dönemde enfeksiyon kapmamak için çok dikkatli olmalısınız.Muhtemelen doktorunuz da bu yönde sizlere gerekli uyarı ve önerilerde bulunacaktır.Geçmiş olsun dileriz.