Kendi Spermimizden Kendimize HIV bulaşır mı

Selam hocam benim merak etigim bir kac konu var sırası ile size soruyorum1. Hocam ben özel hastanede yaptırdıgım Anti hiv kemilüminesas veya benzeri ankikor testim negatif Merak etigim konu ise simdi bu test kanda yapıldı ve negatif benim parmaginda kücük bir cizik vardı ve eger kendi spermim bu cizikle temas ederse hiv bulasırmı? 2. Baska bir deyisle kan dan yapılan antikor testim negatif bu spermdede hiv olmadını isbatlarmı? 3. 5 kere 3. Nesil hiv antikor testi oldum hocam hepsi negatif Ama aklıma takılan konu parmagımdaki cizige KENDİ spermim degerse birsey olurmuHani antikor testi negatif ama hiv kanda deyilde sadece spermde olma olasılıgı varmı?4. Hiv en cok spermdemi yoksa kamdamı bulunur?Sonuc olak kendi spermimden parmagımdaki yara cizige deymesi ile bir sey olurmuSorum sacma gelebilir hocam ama her detaya kafaya taktım icin uzman birinin cevabı ancak beni rahatlatıyor

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, 5 kez AntiHIV testi yaptırmışsınız, hepsi negatif gelmiş. Bu kanda ve diğer vücut sıvılarınızda da(ter, gözyaşı, tükrük, sperm, vb) HIV virüsü olmadığını göstermektedir, bu nedenle sorun görünmüyor. Kan testiniz negatif ise diğer olasılıklar söz konusu değildir.

Sağlıklı günler dilerim.