Kese boyu ultrasonda 2.5 mm yazıyor. Sizce değerler normal mi yoksa bir sıkıntımı var?

Merhaba son regl tarihim 22 şubat.27 martta kan tahlili yaptırdım ve hcg beta değerim1510 .ancak keseyi küçük gördüğünü söyledi doktorum.ultrasonda 2.5 mm yazıyor.sizce değerler normal mi yoksa bi sıkıntımı var. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Ultrason görüntüsünün doktorunuz tarafından değerlendirilmesi daha doğrudur..