Kilo alamamak,el ve ayak soğukluğu,geceleri ağız akıntısı şikayetleri için hangi doktora gitmeliyim?

Şikayetim kilo alamamak,el ve ayak soğukluğu,geceleri ağız akıntısıydı kan tahlili yapıldı dıkkatımı ceken degerlerı atmak ıstedım yorum yaparsanız seviniriim (yaş=17,erkek) EO%0.9% L(1 - 8)PCT0.17 N(0,13 - 0,43)MPV7.8 N(6 - 12)MCHC32.6 N(31 - 38)RBC5.15 N(3,5 - 5,5)BA#0.03 N(0 - 0,3)Hangi doktora gitmemi önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde kayda değer bir sorun yok.Ancak şikayetlerinizin bir çok nedeni olabilir.Daha detaylı tahlillere ihtiyaç olabilir.Bir dahiliye uzmanına başvurunuz.