Kırmızı leke geldi sonra aksamında idrarım yogun kanlı geldi pede kahverengi leke olyordu

9 mayısta an*l ilişkim oldu zevk suyu geldi mi vajinama bilmiyorum 1 2gün sonra karnım ağrımaya basladı 25 mayıs sabah kırmızı leke geldi sonra aksamında idrarım yogun kanlı geldi pede kahverengi leke olyordu ama peçeteye silince kırmızıydı regl mi ?

Tahlil.com Cevabı : Bunu ancak muayene ve tahliller sonrası doktor anlar.Ancak an*l ilişki sırasında eğer bakire iseniz vajinaya temasa bağlı kızlık zarı yırtılması durumu da olabilir.