Kıyafet üzerindeki ıslaklığa dokundum. Hamilelik oluşur mu?

Sevgilimle sevişirken pantolonuma boşaldım pantolonumda oluşan ıslaklığa dokunduktan 1-2 dakika sonra sevgilimin vajinasına dokundum bu durumda gebelik oluşma ihtimali var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.