Kıyafetler üzerinden sürtünme yoluyla seviştik. Hamilelik olur mu?

Geçen cumartesi sevgilim ile sürtünerek sevistik.Benim üzerimde donum ve taytim wardi o ise ciplakti. Bi zaman sora islandigimi fark etim ama sevgilim bosalmadigini söyledi.ve bu durumda hamile kalınır mı?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Ancak adet döneminde bir gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.