Kiyafetler varken surtunduk

sevgilimle 1-2 saat boyunca yataktaydik , benim ustumden don ve pantalon , onun ustundense don ve pijama alti cikmadi , kiyafetler varken surtunduk , korkum zevk suyu pantalonun ustune dampa seklinde cikar benim , o damla pijama alti ve dpnu asip gebelik yaratirmi , kiz arkadasimda sulanmisti

Tahlil.com Cevabı : Giysilerini çıkarmadan, üzerlerinde eşofman, pantolan veya elbise varken ilişki yaşayan ve giysilerin üzerine boşalma olduğunda hamile kalıp kalamayacaklarını merak eden genç ziyaretçilerimizin meraklarını giderelim.  Bu tür bir ilişki sonrası hamile kalma olasılığı bulunmamaktadır.