Kıyafetler varken sürtünme yaşadık hamile kalma ihtimalim var mı?

Sevgilimle kıyafetlerimiz üzerimizdeyken sürtünme yaşadık onda boxer eşofman bende de iç çamaşırı eşofman vardı. Boşalacağını hissettiğinde kalktı 5-6 dakika sonra kıyafetlerimiz hala duruyorken tekrar sürtünme yaşadık. Spermler geçer mi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuyla ilgili Tahlil.com'a bir çok soru gelmekte bizde bu soruları cevaplamaktayız. Bu konuda bilgi almak için bu cevaplardan yararlanabilirsiniz.Kıyafetlerden sperm geçme ihtimali yok denecek kadar azdır.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.