Kıyafetler varken sürtünme yaşadık.Hamilelik olabilir mi?

18 den küçüğüm sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık baskı oldu ama vajinaya bir baskı olmadı. Adet düzensizliğim var. kıyafetlerimiz hep vardı sızma gibi bir durum olmadığını düşünüyoruz bizi korkutan tek şey boşaldıktan sonra kahverengi akıntı geldi sildim birdaha tuvalete gittiğımde ufak kan gibi geldi daha önce sadece kahverengi gelmiştı hep boşaldıktan sonra oluyor. Gebelik var mı ? Korkuyorum boşaldıktan sonra kahverengi akıntı neden olur. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.