Kıyafetler yokken sürtünerek ilişki yaşadık. Boşalma oldu. Hamilelik olabilir mi?

Hocam kız arkadaşımla giysisiz sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. vajinanın üzerine boşaldım ve hemen ıslak mendil ile sidik şuan ikimizde çok korkuyoruz Benim yaşım 21 kız arkadaşımın 18 akşam eve gittiğinde 2 3 damla kan gelmiş hamile kalmış olabilir mi yardımcı olursanız çok memnun olurum saygılar

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm bulaştığı için hamilelik ihtimali doğuyor. Yapmanız gereken adet tarihinin 1 haftadan fazla gecikmesi durumunda gebelik testi yaptırmanız size daha net bilgiler verecektir.