Kıyafetlerle ilişki yaşadık hamilelik oluşur mu?

Biz erkek arkadaşımla 16 mayısta kıyafetlerle ilişkiye girdik.Bundan önce de 4 kere aynı şeyi yaptık.Boşalmadı benden akıntı geldi yalnızca.Ayrıca hiç kan da gelmedi.Haziran ayında adet oldum ama normale göre az.Kilom çok düştü psikolojim bozuk.

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması söz konusu değil. Kilo kaybınız devam ederse mutlaka nedenini araştırmalısınız.