Kıyafetlerle sürtünmeli ilişki yaşadık. Hamile olabilir mi?

Hocam iyi günler kız arkadaşımla 3 kere sürtünerek bi ilişki yaşadık birsi adet döneminde birisi önce diğeride sonra sevgilim bu aralar midesinin bulandığını ve yandığı söylüyor sürtünerek ilişkiye girdiğimizde ustumuzde elbiselerimiz vardı hamilelik testi sonuç negatif çıktı adet gününe var daha

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetlerle ve sürtünerek yaşanan ilişkilerde hamilelik ihtimali çok düşüktür. Testlerde negatif çıkmış. Ama gene de içiniz rahat değilse adet gecikmesi 1 haftadan fazla olursa kan da gebelik testi yaptırabilirsiniz. Daha net cevaplar alacaksınız.