Kız arkadaşıımın hamile kalma ihtimali var mıdır? Hangi doktora gidelim?

Merhabalar. Kız arkadaşım 1 yıl boyunca doğum kontrol hapı kullandıktan sonra doktorunun tavsiyesiyle 1 ay ara verdi. Bu dönemde dışarıya boşaldım veya kondom kullandım.son adeti 2 hafta gecikmiş durumda ve bunun normal olduğunu doktoruda söyledi.dün içeri boşaldım ve kız arkadaşım bunu sorun yapıyor.Macaristandayım ertesi gün hapını eczaneden direk temin edemiyoruz kız arkadaşımın doktora gidip durumu anlatıp uğraşması gerekiyor ve sağlıklı olmadığı için kullanmak istemiyor.hamile kalma ihtimali var mıdır ? Doktora gitmelimiyiz ? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak içeri boşalma bir şekilde hamilelik ihtimalini gündeme getiriyor.Az da olsa bir gebelik ihtimali var, ihtimalin az olmasının nedeni ise, arkadaşınızın adetinde gecikme varken ilişkiye girmiş olmanız.Tedbiren bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.

b***** :

Teşekkürler gitmek en iyisi sanırım.başrılar

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.