Kız arkadaşım adetliyken ilk defa geciktirici hap kullandı. Hap kullanmayı bıraktığı gece biraz birleşme yaşadık

 Kız arkadaşım adetliyken ilk defa geciktirici hap kullandı. Hap kullanmayı bıraktığı gece biraz birleşme yaşadık.pen*s içeri girmedi.Kızlık zarına zarar vermedik. Vajinaya boşalma olmadı.Bugünden sonra 3 gün şiddetli adet devam etti.Adeti 8-10 gün gecikti. Fakat zevk suyundan hamilelik ihtimali nedir?

Tahlil.com Cevabı : Belirtilen ilişkide hamilelik ihtimali yoktur.