Kız arkadaşım hamile mi? Beta HCG 0.2 ÇIKMIŞ.

3 mayıs tarihinde kız arkadaşımla bir birliktelik yaşadık. Tam anlamıyla bir birleşme olmadı. Araç içersindeydik ve ben tam girecekken boşaldım ama hemen çektim ve havaya boşaldım. Ancak yukarı boşalmamla birlikte kız arkadaşımın vajinal bölgesine meni damlamış ordan da koltuğa damlamış. Tekrar girecekken vajinadaki ıslaklığı hissedip peçeteyle sildim ve sonra aklıma kurt düştü. Acaba silmemle ya da kendiliğinden içeri meni girdi mi girmedi mi diye. Kız arkadaşım vajinasının üst bölgesine damlayan meniyi hissettiğini söylüyor. İçime kurt düştüğü için ilişkiden yaklaşık 16-18 saat sonra ella hapı içti. Adetinin normal başlangıç günü 6-7 mayıs. Ama 19 mayıs oldu hala adet olmadı. Okb hastasıyım ve hem ben hem kız arkadaşım kafayı yemek üzereyiz. Ayrıca 10 mayıs günü kasık ağrısından dolayı tahlil yaptırmış ve bchg değeri 0.2 çıkmış. Lütfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz şekilde bir ilişkiye bağlı hamilelik ihtimali düşüktür. Zaten tedbiren uygun ve önerilen zamanda ertesi gün hapı da almış kız arkadaşınız.Bu da olası hamileliği önleyen bir tedbirdir.
10 Mayıs günü yani adetinde gecikme olduğu süreçte yapılan Beta HCG testi de negatif çıkmış. Bu da hamilelik olasılığının olmadığını gösteriyor. Muhtemelen bir kaç güne kadar kız arkadaşınız adet görecektir. Bu süreçte hem sizin hem de kız arkadaşınızın stres olması da adet görülmesinde gecikme yapabilir. Stres adet gecikmesinin önemli nedenlerinden biridir.
Sonuç olarak kız arkadaşınızın hamile olma ihtimali belirttiğiniz bilgilere göre mümkün görülmüyor. Ancak beklenen adet en az 1 hafta daha uzarsa tedbiren bir kadın doğum doktoruna tetkik ve nuayene için başvurmanızı öneririz.

Sağlıklı günler diliyoruz.