Kız arkadaşım ile adet döneminin son günü korunmasız bir ilişki yaşadık?

Kız arkadaşım ile adet döneminin son günü korunmasız bir ilişki yaşadık ve dışarı boşaldım fakat bu günlerde kız arkadaşım karnında ve göğüslerinde şişkinlik hissettiğini söylüyor hamilelik riski nedir? Diye bir soru sormuştum ve kız arkadaşım 5 gün erken adet oldu hala bir risk var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Eğer adetinde 5 gün veya fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.