Kiz arkadasim in 3 gun once adet donemi bitti ve bugun ters ikiskiye girdik menim vajinasina temas etti. Hamilelik mumkun mu ?

Tahlil.com Cevabı : Arkadan ilişki diğer adlarıyla tere ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Meninin yani spermlerin
vajina ile temas etmesi ve buradan da vajina ağzından içeri girmesi ile
ancak bu tür bir ihtimalden söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük
bir ihtimaldir. Böyle bir olasılıktan şüpheleniyorsanız tedbiren
adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun
diye test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız.... http://tahlil.com/arkadan-iliski-ile-ters-iliski-hamile-kalinir-mi

k*************** :

hocam ben 19 haziranda adet oldum. adetimin 2. gunu dogum kontrol hapi kullanmaya basladim. dun hapi kullanali 7. gun oldu ve esim icime bosaldu. ben tam olarak hap korumaz diye iliskiden 8 saat sonra ertesi gun hapi kullandim. 25 gunde bir adet oluyorum. acaba haplar korumus mudur

Cevap:

Hapı uygun zamanda almışsınız.Koruyucu etkisi olacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.