Kız arkadaşım kürtaj olmuştu, ancak hala adet görmedi.Dün kandan Beta HCG yaptırdı, 8,86 çıktı.

Kız arkadaşım 4 ekim de kürtaj olmuştu, ancak hala adet görmedi.. dün kandan gebelik testi yaptırdı ve şu sonuç çıktı:Beta-HCG * 8,86 mIU/mL… Normal Aralık: 0,00 3,00… bu sonuç ne anlama geliyor? hamilelik söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri 10'u geçmedikçe hamilelikten söz edemeyiz.Zaten kürtaj sonrası bir süre daha Bet HCG yüksek olabilir