Kız arkadaşım la adeti bittikten sonra beraber olduk ?

Kız arkadaşım la adeti bittikten sonra beraber olduk ancak boşalma gibi birşey yasamadik şuanda bir sonraki adeti gecikti . Zevk suyundan kaynaklanan bir hamilelik söz konusu olabilir mi . yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : 5 gün veya daha fazla bir gecikme varsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.

d******** :

Gogusumn kasnmasi karin agrisi hamilelegin belrtisimi peki.

Cevap:

Hamilleik şüpheniz var ise ve beklenen adetinizde gecikme mevcutsa gebelik testi yaptırın.Bu tür bir gebelik belirtisi yoktur.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

p****** :

Sürtünme ile ilişkiden 3 gün sonra âdet gördüm ama kısa sürdü . Şüphe kalmasın diye test yapmak istiyorum . İlişkiden 7 gün geçti ne zaman test yapmalıyım?

Cevap:

Eğer normal adet tarihiniz geçmişse gebelik testini tekrarlayabilirsiniz. Sonucunuz negatifse gördüğünüz kanamanın adet kanaması olduğunu ve hamileliğin olmadığını söyleyebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.