Kız arkadaşım şuan 8-9 gündür adet olmuyor ve test yaptık 2 kere biri 2 çizgi biri tek çizgi çıktı kız arkadaşım hamilem

Hocam merhabalar ben sevgilimle 1 ay önce korumalı yoldan ilişkiye girdim, kız arkadaşım şuan 8-9 gündür adet olmuyor ve test yaptık 2 kere biri 2 çizgi biri tek çizgi çıktı kız arkadaşım hamilemi

Tahlil.com Cevabı : İdrar testi ile gebelik araştırması yapmışsınız.İki sonuç birbiriyle çelişiyor.Bu durumda kanda Beta HCG testi ile de gebelik araştırması yapılsa uygun olacaktır.