Kız Arkadaşımda hamilelik var mı?

Selam doktor, iyi akşamlar, kız arkadışımın regl olmasına 2 gün kalmış cinsel ilişkiye girdik. ilk boşalmamda prezervativ kullandım, ikinci kez ilişkiye girdiğimiz zaman ise sadece eliyle mastürbasyon yapıyordu pen*se, sonra 4-5 defa vagina içine prezervativsiz pen*si salıb-çıkardım. Pek fazla değil sadece 4-5 defa, Ama salmamışdan önce elimle zevk suyu kalmasın diye, pen*sin ucunu temizliyordum. Sonra boşalmağıma 3-4 dakika kalmış çıkardım ve bir kaç dakika sonra gerisini elimle üzerine boşaldım. Sorum şu bu şekilde kız arkadaşım hamile kala bilirmi? Ertesi gün hapını her yerde aradım, azerbeycanda satmıyorlar yoksa alırdım, sizce ne yapmalıyım? Gerek varmı? Başka nasıl önlem ala bilirim eğer risk varsa? 2 gün sonra regl olurmu? Olursa kesin hamile değildir diye bilirmiyiz? Yoksa ikinci regle kadar zamanmı var? Kız arkadaşım regli bitdikden 16-17 gün sonra yeniden regl oluyor.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba az da olsa bir hamilelik riski var zira kısa sürede olsa prezervatifsiz vajina içine girmişsiniz.Boşalma olmasa de sizin cinsel organınızdan boşalma öncesi salınan prostat salgısı olarak da bilinen zevk suyunda sperm hücresi olabilir.Ancak kız arkadaşınızın adet dönemine yakın olması ve vajina içine boşalma olmaması sebebiyle bu düşük bir olasılık olsa da yüzde yüz hamilelik ihtimali bulunmuyor diyemeyiz.
Ertesi gün hapı alamayacağınıza göre şu anda yapmanız gereken kız arkadaşınızın regl olmasını beklemeniz.Regl olursa arkadaşınız hamilelik ihtimali ortadan kalkar.
Daha önce de belirttiğim gibi hamilelik düşük ihtimal olsa da regl görmesinde en az 1 haftalık bir gecikme olursa arkadaşınızda idrarda gebelik testi yapmanızı öneririm.Kız arkadaşınız düzenli regl görüyorsa bir kaç güne kadar regl görmesi beklenir.