Kız arkadaşımın adeti geçikti. bundan şüphelendiğimiz için bizde hastanede dahiliye bölümünden doktora sürekli karnım ağrıyor şikayetiyle kan ve idrar tahli

 Kız arkadaşımın adeti geçikti. bundan şüphelendiğimiz için bizde hastanede dahiliye bölümünden doktora sürekli karnım ağrıyor şikayetiyle kan ve idrar tahlili yaptırdık. doktor kız arkadaşıma hamilesin diye bir şey dememiş. bunu en doğru şekilde nereden öğrenebiliriz ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik  kız arkadaşınızın  hissiyatı ile teşhis edilmez.Hamileliğin tanısı için tüm dünyanın kabul ettiği gebelik testi yöntemleri var.Gereksiz ayrıntılarla kafa yormanıza gerek yok.Kız arkadaşınızın hamilelik şüphesi var ise, adetinde de gecikme varsa, gebelik testi yaptırın.Bu kadar basit durumunuzun çözümü.

y*********** :

Merhaba. 22 şubat-13 mart arasıda erkek arkadaşmla birden fazla ilişkiye girdik. İçe boşalma durumu olmadı fakat vajinamın yakınlarına boşaldı. Önce ki reglım 9-13 arasındaydı. Bu ay 10 geçikti. 3 gün önce küçük bir leke geldi ve devam etmedi. Hamile miyim acaba? Test yaptırmalı mıyım?

Cevap:

Adet gecikmesi bir haftadan fazla süre yaşanmışsa gebelik testinin yaptırılmasını öneriyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.