Kız arkadaşımın baş dönmesi mide bulantısı gibi şikayetleri var.Hamile olabilir mi?

Kız arkadaşım adet dönemdeyken ilişkiye girdik ama içine boşalmadım tam 21 gün önceydi kız arkadaşım baş dönmesi mide bulantısı gibi şikayetleri var bizi bilgilendirirseniz sevinirim gebe mi acaba?

Tahlil.com Cevabı :

İlişkinizde hamileliğin oluşması pek muhtemel görünmüyor ancak yine de adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir. Bahsettiğiniz şikayetlerin farklı sebepleri olabilir. İlgili doktora giderek gerekli tahlillerin yapılmasında fayda var.