Kiz arkadaşımın hormon bozukluğu hastalığı var Jinekolog öyle söylemiş ve ilaç vermiş yan etkileri olabilir demiş ?

Kiz arkadaşımın hormon bozukluğu hastalığı var Jinekolog öyle söylemiş ve ilaç vermiş yan etkileri olabilir demiş bir süre öncebir günlük kahverengi akıntısı oldu ve adeti gecikti nasıl yorumlarsınız

Tahlil.com Cevabı : Hormon bozukluğunda adet gecikmesi ve akıntı olabilir, cinsel ilişki yosa sorun değilidir..