Kız arkadaşımın HSV tip 2 lg G ; testi; 20,14 çıktı.

kız arkadaşımın HSV tip 2 lg G ; testi; 20,14 çıktı... bir sitede 18-22 ara değer olarak geçiyor... bu değer ne anlama geliyor ? HSV tip 2 lg M testi 5 gün sonra sonuçlanacak...lgG test sonucuna göre ben de test yaptırmalı mıyım ?

Tahlil.com Cevabı : HSV de IG G pozitifliği çok anlamlı değildir.IG M pozitifliği anlamlıdır. IG M sonucunu bekleyin