Kız arkadaşımın tüplerinde sıkıntı var kist oluşmuştu ilaç tedavisi görüyor. Gebelik testi negarif çıktı. Hamile midir?

Benim kız arkadaşım var bakire ilişkimiz de her ne kadar da tam bir cinsel birleşme olmasa da ne olur olmaz diye ben yinede korundum. Kız arkadaşımın tüplerinde sıkıntı var kist oluşmuştu ilaç tedavisi görüyor. Bir ay regl kanaması gectikten sonra test yaptı negatif çıktı doğruluk payi%100 mudur ?

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan test güvenilir yöntemlerle ve uygun zamanda  yapılmışsa hamilelikten söz edilemez