Kız arkadaşımla adetinin 2. günü açık bir şekilde sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye girdik ?

Kız arkadaşımla adetinin 2. günü açık bi şekilde sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye girdik , sürtünme olmasına rağmen tedbir amaçlı prezervatif kullandım fakat prezervatif patladı ve vajinal bölgenin üstüne ufak bi boşalma oldu sizce hamilelik söz konusu olabilir mi çok karışık bir durum..?

Tahlil.com Cevabı : Düşük bir ihtimal, adetinde gecikme olursa test yaptırırsınız