Kız arkadaşımla adetinin 3. Günü bir ilişki yaşadık zevk suyunun bir iki damla akmış olabilceğini düşünüyoruz

Kız arkadaşımla adetinin 3. Günü bir ilişki yaşadık zevk suyunun bir iki damla akmış olabilceğini düşünüyoruz bu yüzden ertesi gün ella kullandık sabah adet kanaması yoktu ama ellayı içtikten yarım saat sonra regl kanaması devam etti. Hamile olma şansı var mıdır? Bu durumlarda hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Burada defalarca uyarıyoruz gerekli gereksiz kendi başınıza bu tür hapları kullanmayın diye.Hamileliğin nasıl oluştuğunu bile bilmeden kulaktan dolma bilgilerle ne yazık ki bu tür ilaçlar kullanılıyor.Bazı eczaneler de her isteyene bu ilaçları sırf para kazanmak adına veriyor.Adet görülmüş ise hamilelikten söz edilemez.