Kız arkadaşımla arka taraftan iç çamaşırlarımız varken beraber olduk ?

Kız arkadaşımla arka taraftan iç çamaşırlarımız varken beraber olduk ve ben onun üstüne boşaldım bunun sonucunda kız arkadaşım hamile kalır mı? ayrıca kız arkadaşım adet döneminin son günlerinde

Tahlil.com Cevabı :  Çamaşırlar üstünüzdeyken hamile kalınmaz...