Kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik adeti bittikten iki gün sonra arkaya boşaldım vajinaya temas etti mi bilmiyorum.?

Kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik adeti bittikten iki gün sonra arkaya boşaldım vajinaya temas etti mi bilmiyorum. adeti 5 gün gecikti eczaneden idrar testi aldık negatif çıktı. Iki gün sonra cıvan perçimi diye bi ot kaynatıp içti adet gördü .Adeti bittikten bir gün sonra hastaneye gittik ultrasonda baktılar bişey olmadığnı söylediler ve hcg testi yaptılar 0.1 çıktı.hamilelik durumu söz konusu olabilir mi hâla ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkide hamilelik şansı yok denecek kadar azdır Test de yaprırmışsınız o da negatif çıkmış zaten sorun yok yani