Kız arkadaşımla bir ilişki yaşadık kız arkadaşım 17 yaşında pen*simin azcık ucu bir kaç kere vajina kısmına girdi ?

 Kız arkadaşımla bir ilişki yaşadık kız arkadaşım 17 yaşında pen*simin azcık ucu bir kaç kere vajina kısmına girdi boşalma falan olmadı o kısa sürede zevk suyu geldi mi bilmiyorum fakat sorun şu bu ilişkiden yarım saat önce kadar masturbasyon yapmıştım sperm kalıntısından hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal. Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.