Kız arkadaşımla birlikte olduk. Birleşmişken zevk suyunun gelişini hissettim. Çıktım pen*simin ucuna dokundum kuruydu fakat elimle çekince zevk suyu geldi?

Kız arkadaşımla birlikte olduk. Birleşmişken zevk suyunun gelişini hissettim. Çıktım pen*simin ucuna dokundum kuruydu fakat elimle çekince zevk suyu geldi. Zevk suyunu parmağımla sildim tekrar birleştik hamile kalabilir mi? Olaydan 1 gün önce adetti.

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşumu pek mümkün görünmüyor.