Kız arkadasımla birşeyler yaşadık gündüz yaşadık bosalma olmadı, içinede 1 kere, 2 cm girme oldu ?

kız arkadasımla birşeyler yaşadık gündüz yaşadık bosalma olmadı, içinede 1 kere, 2 cm girme oldu sonrasındada yıkamasını söledim 3 dakika sonrada yıkadı. gecesinede adet oldu hamilelik riski? simdiden tesekkür ederim...

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız durum sonucunda hamile kalmanız olasılığınız yok.