Kız arkadaşımla cinsel birleşme olmadı kasık bölgesine boşaldım ?

Kız arkadaşımla cinsel birleşme olmadı kasık bölgesine boşaldım ve sonra peçete ile sildik . vajinaya sıvı gitmedi eminiz ama orada kalan spermler sıvı olmadan vajinaya ulaşabilir mi hamilelik riski oluştutur mu ? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Spermlerin oraya ulaşması çok zor olduğu için, hamilelik riskide ortadan kalkmış olur.