Kız arkadaşımla dün ilk kez cinsel ilişkiye girdik.ön sevişmeden önce masturbasyon yapıp dışarı boşalmıştım?

.Kız arkadaşımla dün ilk kez cinsel ilişkiye girdik.ön sevişmeden önce masturbasyon yapıp dışarı boşalmıştım.Daha sonra ön sevişme ve ardından ilişki yaptık.ilişki dediğimde sadece bir kez girdim ondada zar yırtıldı ve kanadı.pen*simi çıkardığımda kan yoktu ilk anlamadık sonra kanamaya başladı ve pen*simde çok çok az bi sıvı vardı.Bu partnerimin vajinasının kayganlığını sağlayan sıvı mı yoksa zevk suyu mu algılayamadım.Hamilelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda tabii ki, hamilelik riski var.Daha önce boşaldığınız için spermler vajinaya temas etmiş olabilir.Arkadaşınıızn adetinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırmasında yarar var.