Kız arkadaşımla geçen ayın 9 unda birlekte olduk ve adeti ayın sonunda olması gerekirken hala adet olmadı?

kız arkadaşımla geçen ayın 9 unda birlekte olduk ve adeti ayın sonunda olması gerekirken hala adet olmadı ve test aldık negatif çıktı sizce adet gecikmesi neden olabilir ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi hormonal sorunlar başta olmak üzere, yumurtalıklarda kist,psikolojik faktörler gibi nedenlerle de olabilir.Adet gecikmesi devam ederse kadın doğum doktoruna başvurmalı.