Kız arkadaşımla girdiğim sürtünme ile ilişkide kıyafetlerimiz vardı paltolonunda 1 tl büyüklüğünde meni izi kalmıştı vajinasında ıslaklık olduğunu söyledi?

 Merhaba hocam dün kız arkadaşımla girdiğim sürtünme ile ilişkide kıyafetlerimiz vardı paltolonunda 1 tl büyüklüğünde meni izi kalmıştı vajinasında ıslaklık olduğunu söyledi hamile olma riski var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden ilişkide hamilelik oluşması yok denecek kadar düşük bir olasılıktadır. Gene de adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.