Kız arkadaşımla iç çamaşırı varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık?

Kız arkadaşımla iç çamaşırı varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Acıdığını belirtmişti o anda ileri gittigini düşünmemiştik , bakire bu arada , olaydan 1 gün sonra kanama oldu ama 6 7 gün sürdü ve normal adet günü ayın 20 sinde olmasına rağmen bu olay 5 inde oldu, kanama 6 da basladı

Tahlil.com Cevabı : Eğer kanama adet kanaması ise yaşanan stresten dolayı erken bir tarihte görülmüş olabilir. Hamileliğin olup olmadığında şüphe ediliyorsa gebelik testi yaptırılabilir.