Kız arkadaşımla ikimizde çıplak bir şekilde sürtünme yolu ile ilişkiye girdik kız arkadaşım adetti göbeğine boşaldım?

Kız arkadaşımla ikimizde çıplak bir şekilde sürtünme yolu ile ilişkiye girdik kız arkadaşım adetti göbeğine boşaldım ancak vajina bölgesine gelip gelmediğini bilmiyorum hemen sildik gelmiş olabilir ama aynı gün 3 saat ve bir gün sonra kanaması hala devam etti hamile olabilir mi lütfen yardım edin ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten kesinlikle söz edilemez.