Kız arkadaşımla ilişki yaşıyorum ve adet günü geldiğinde kanaması geldi ancak gelmesiyle durması bir oldu yani bir seferlik geldi...

Kız arkadaşımla ilişki yaşıyorum ve adet günü geldiğinde kanaması geldi ancak gelmesiyle durması bir oldu yani bir seferlik geldi. Bununla beraber gebeliğe dahir hiç bir belirti yok ama adet dönemine dahilde hiç bir belirti yok yani çok endişelendik. Test yaptırmalımıyız yaptırırsak ne zaman yaptırmalıyız, ve eczane den alıcağımız gebelik testi bizim için yeterli olur mu yoksa kan testi yaptırmamız daha mı doğru olur?

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınızın adetinde en az 1 haftalık bir gecikme varsa, her hangi bir gebelik testi yaptırabilirsiniz.Kanda yapılan Beta HCG ide daha duyarlı ve güveniliridir.