Kız arkadasimla iliskiye girdik 2kez önceden boşalmistim korunmasizdi ve son bosalma iceride degil disarida oldu?

kiz arkadasimla iliskiye girdik 2kez önceden boşalmistim korunmasizdi ve son bosalma iceride degil disarida oldu ve hemen silip yikadik hamile kalma olasiligi nedir tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınızın adetinde beş gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.